o nás služby butik kontakt

Každá žena je krásná ...  
  ... ale může být ještě krásnější!detail
Beauty
Dne 27.5. 2008 v 16 hod byl slavnostně otevřen paní Gábinou Partyšovou
v ulici Dlážděná 7 další butik firmy ARABELLA fashion, luxusní francouzské módy a obuvi značky Jennifer Lopez - jejichž tváří je populární herečka Dana Morávková.

Klientky, které chtějí nebo musejí vypadat skvěle , u nás najdou vše, co nezbytně potřebují od hlavy až k patě. Naše butiky v Dlážděné a ve Štěpánské ulici nabízejí i nadstandardní péči - např. zdarma osobní vizážista, úpravy oděvů na míru již v ceně a samozřejmostí při nákupu je občerstvení vynikající italskou kávou - to zvlášť ocení pánský doprovod .

Součástí obchodu v Dlážděné je i 15 let zavedený beauty salon Arabella beauty farm, který kromě služeb obvyklých v péči o ženskou krásu se specializuje s vysokým procentem úspěšnosti na speciální druh lymfa masáží - tzv.vakuové masáže. Ty zpevňují svalstvo, vyhlazují celulitidu, odbourávají tuky a působí pozitivně po zdravotní stránce.

Salon spolupracuje i s odbornými renomovanými lékaři.

Butiky spolupracují s kostýmními výtvarníky a stylisty TV pořadů např. Zpravodajství TV Nova, Star dance I a II, seriály např.Rodinná pouta, Pojišťovna štěstí, atd.

Oba butiky - ve Štěpánské ul.11 a Dlážděné 7 nabízejí zboží stejného typu a sortimentu , ale stejné modely tam nenajdete.